samet, Rüyada Beyaz Kedi Görmek Yorumu


ben balkondaydım balkon kapısından dişi bir beyaz kedi giriyordu ve ben onu kaldırıp sevip okşuyordum ve manzaraya bakıyordum.rüya tabirine göre hem iyi hem kötü demekki bana bağlı olacak birşeye işaret.benim beyaz motosikletim var.belki kazaya belki gittiğim iş yerini değiştirmek olarak yorumluyorum.

samet, 25.09.2014 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

fedai
17.04.2015
Rüyada evcil beyaz ve dişi bir kedi görmek içinde bulunduğunuz sıkıntıların kendiliğinden yok olacağına, ilerde huzur ve feraha kavuşacağınıza. Rüya da beyaz ve erkek bir kedi görmek veya onu sevmek kedi temiz ve bakımlı tüyleri parlak ise dürüst bir arkadaş kazanarak gelecekte hayırlı işlere gireceğinize delalet sayılır. Rüyada beyaz kirli bir sokak kedisi görmek veya kedi tarafından ısırıldığını görmek, beklenmedik bir dostun size zarar vereceği anlamına da gelir veya o dostunuzla aranızın açılacağına delalet sayılır. beyaz bir kediyle oynadığınızı görmek, bekarsanız iyi huylu bir insanla mutlu bir hayat kuracağınıza da işaret sayıla bilir.


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

rüyada kedi görmek, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Ekim - 2017