Rüyada Beyaz Kedi GörmekRüyada beyaz kedi görmek, hayal edilen bir başarıya, sözünün eri olacağına, aşk hayatının iyi gittiğine ve yüksek kazanca işaret eder. Ayrıca rüyada beyaz kedi görmek, Temiz kazanca, güvenli bir hayata, huzurlu günlere delalet eder.

Rüyada beyaz kedi görmek, büyük ve sıkıntılı bir bekleyiş sonunda ele geçecek toplu paraya, uzun bir zaman sonra beklenilen onura, mücadele sonunda hak edilen rütbeye ve temiz kazanca işaret eder.

Rüyada beyaz kedi görmek, meşakkatli günlerin yaşanacağına ancak bu sıkıntılı günlerin çok uzun sürmeyeceğine ve kısa bir zamanda her şeyin normale döneceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

/p>

Rüyada beyaz kedi görmek başka bir yoruma göre, maddi sıkıntıya, hastalığa da işaret eder. Rüyada beyaz kedi görmek, karşılaşılacak bir talihsizlik olarak da yorumlanır.

Rüyada kedi görmek, bağımsız ruh halini temsil eder. Ayrıca yaratıcı ve kuvvetli anlamına da gelir. Bazı yorumlara göre de tam tersi olarak, talihsizliğe ve kötü şansa işaret eder.

Yayınlanma Tarihi : 26.12.2013 20:40:22

Rüyada Beyaz Kedi Görmek Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

9 Yorum Yapılmış "Rüyada Beyaz Kedi Görmek"

Elif

Cevap Sayısı: 0
Rüyamda beyaz yavru bir kedi vardi bi yerin altina girmis saklaniyordu sonra ben onu eve goturdum anneme misafir geldi filan dedim bunun anlami ne?

2017-03-24 / Kullanıcı oyu: 4,5

Misafir

Cevap Sayısı: 0
Rüyamda bir sürü beyaz kedi vardı içlerinden biri bana bir şey veriyordu elimde aldığım sırada önümde bir çuval beliriyordu içinden altınlar çıkıyordu bunun anlamı nedir?

2016-09-09 / Kullanıcı oyu: 4,5

aysima berber

Cevap Sayısı: 0
rüyamda beyaz bir kedi gördüm etrafta dolanıyordu bir anda kediyi elime aldım gözlerinde arapça allah yazıyordu ve ayrıca yazı yeşil renketeydi bu kediyi belimden üste tutunca dileklerim gerçek oluyor belimin altında tutunca herşey ters gidiyordu

2016-07-22 / Kullanıcı oyu: 4,5

samet

Cevap Sayısı: 1
ben balkondaydım balkon kapısından dişi bir beyaz kedi giriyordu ve ben onu kaldırıp sevip okşuyordum ve manzaraya bakıyordum.rüya tabirine göre hem iyi hem kötü demekki bana bağlı olacak birşeye işaret.benim beyaz motosikletim var.belki kazaya belki gittiğim iş yerini değiştirmek olarak yorumluyorum.

2014-09-25 / Kullanıcı oyu: 4,5

zeynep eelf

Cevap Sayısı: 0
Ben rüyamda beyaz yavru bir kediyi okşuyodum bu nedemek .hem ben anlamadım olumlumu olumsuzmu???

2014-08-02 / Kullanıcı oyu: 4,5

Hamza

Cevap Sayısı: 0
ben rüyamda beyaz yavru bi kedi gördüm ve bu kediye ev buldum bu neye işarettir

2014-07-10 / Kullanıcı oyu: 4,5

ŞAHİN

Cevap Sayısı: 0
HEM OLUMLU HEM OLUMSUZ DİO HANGİ BİRİ DOGRU ANLAMADIMKİ

2014-04-24 / Kullanıcı oyu: 4,5

buse

Cevap Sayısı: 0
ben rüyamda beyaz küçük bir kötü görmüştüm

2014-03-17 / Kullanıcı oyu: 4,5

Aydıntan

Cevap Sayısı: 0
beyaz renk murattır. kedi biraz sıkıntılı galiba.

2014-02-20 / Kullanıcı oyu: 4,5

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

rüyada kedi görmek, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Aralık - 2017