Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek, güçlü bir önseziniz olduğuna ve bu güçlü önsezileriniz sizin için çok yakınınızda farkına varamadığınız ve bilmediğiniz bir tehlikenin var olduğuna işaret etmektedir.

Siyah Kedi, nedenini bilmediğiniz bu nedensiz tehlikenin üzerinizde korku ve huzursuzluk yaratmaya sebep olurken bu endişelerinizi çarçabuk çözmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada Kara Kedi Görmek, bazı rüya yorumcularına göre de bir hizmetçi olarak yorumlanmaktadır. İbn-Sirin’nin yorumlarında kara kedi ev ahalisinden birisi olarak yorumlanır. Genel olarak rüyada görülen kara kedi kötü huylu bir kadına işaret eder.

Rüyada Kara Kedi Görmek, bağımsız olan ruh hali, gücü ve yaratıcılığı sembolize eder. Ayrıca kedi görmek kötü şansa ve talihsizliğe delalet ettiği söylenmektedir.

Rüyada kedi görmek kedi sevmek, kedi okşadığını görmek ruh halinizin direncini temsil etmektedir.

Rüyada Kara Kedi Görmek


Yaşamınız boyunca karşılaştığınız engelleri kendi azminizle ve iç kuvvetinizle aşarak mutluluğu ve başarıyı bulacağınıza işaret eder.

Rüyanızda siyah beyaz kedi görmek, kısa bir zamanda bazı tehlikeler hissedeceğinize delalet eder. Rüyada bir kedi kovaladığınızı görmeniz iyiye yorumlanmaktadır. Düşmanlarınızın var olduğuna ve sizi çekemeyenlerin size zarar veremeyeceklerine işaret etmektedir.

Rüyada Siyah Kedi Yavrusu Görmek – size ihtiyacı olanları ihmal ediğinize işaret eder.  Siyah kedi yavrusu görmek bazen de hile ve dalavereli bir tür durumlara işaret etmektedir.

Rüyada kara kediyi yatak odanızda görmeniz; özel yaşantınızda bilinçaltında yer eden bazı sırlarınız ve gizli endişelerinizin olduğuna delalet etmektedir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *