Rüyada Kedi Doğurmak

Rüyada kedi doğurmak ve bunu görmek hayırlı işler ve haberlerin habercisidir. Önemli gelişmelerin olacağını bildirir bunun yanın da ise kötü şeylerin de olacağı anlamına yorulmaktadır.

Rüyada kedi doğurmak ve bu rüyayı gören kimsenin bir çocuğa sahip olacağı anlamına gelir. Bu çocuk ise iyi ve saygılı sizleri hiç üzmeyen bir evlat olduğu dillendirilir. Başka bir anlamı ise rüyayı gören kişinin hayattan arzu ve dileklerinin olacağı anlamı yorulur. Rüyada kedi doğurmak rüyayı gören kişinin duygusal problemleri ve sıkıntısı olduğunun ve bunun bir tanımadığı kişi tarafından zorlaştığı anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kimse bu durumdan kurtulacağı ve rahata kavuşacağı anlamı gelmektedir. Ya da rüyayı gören kişinin birkaç gün içerisinde alacağı haber onu son derece mutluluğa sürükleyeceği ve sevince boğulacağı anlamına gelmektedir. Rüyada kedi doğurmak ile ilgili rüyayı gören kişinin uzun zamandır konuşmadığı kişiler ya da akrabaları ile muhabbetler kuracağı ve bunun yanı sıra ise bu kişiler ile hayırlı işler de bulunacağı anlamına çıkmaktadır. Bu yararlı işlerle de son derece meşgul olacağı da bilinmektedir.

Rüyada kedi doğurmak ve bu rüyayı gören kişinin talihinin açılacağına yorulur. Kuracağı aşk ilişkilerinin olacağına ve bunun sonucunda mutlu bir yuva kuracağı anlamına gelir. Bu kişi aynı zaman da çok becerikli bir özelliğe sahiptir.

Rüyada Kedi Doğurmak

Rüyada kedi doğurmak ve bu gören kişinin etrafında ki kişiler tarafından değer kaybedeceği ve önemsizleşeceği anlamına gelmektedir.


Bazı durumlardan dolayı ise mağdur durumuna düşerek zor günler geçireceği bilinmektedir. Bu rüyayı gören kişinin sakladığı önemli sırlarının bir bir açığa çıkacağı ve bunun sonucun da son derece sıkıntılı şeylerle karşılaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada kedi doğurmak ile ilgili rüyayı gören kimsenin sıkıntılı bir gün de olduğunu ve bu sıkıntının bir an önce biteceği ya da başarısızlıklarla dolu olan hayatının sona ereceği ve sonun da özlediği paraya ve önemi kazanacaktır. Çektiği çileler ile doğru orantı da mal ve mülk sahibi olacağı da bilinmektedir. Sıkıntılarından sonra gelecek olan hayırlara vesile olunacağı anlamı bilinmektedir.

Rüyada kedi doğurmak ve bu rüyayı gören kişi hamile ya da çocuk bekliyor ise gelecek ya da olan bebek ile ilgili sorunlarınızın olduğu anlamına yorulur. Eğer hamile değil ya da hamile kalmayı düşünmüyorsanız bu olay iş hayatı ile ilgili yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin iş hayatında çeşitli zorluklar ve sıkıntılar çekeceği anlamına gelmektedir. Aslında bu gibi durumlar da ise rüyayı gören kişinin ruh hali, yaşı ve cinsiyeti bu konu da önemlidir ancak genel itibari ile aynı şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada kedi doğurmak ve bu kedi siyah ise kötü bir haber alacağınız anlamına gelmektedir Eğer tam tersi beyaz bir kedi ise hayırlı bir haber alacağınız anlamına gelmektedir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *