Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldürmek, rüya sahibinin yakınında kötü niyetli bir kişinin olduğuna, ancak rüya sahibinin bu kişiden haberdar oluğuna ve gerekli önlemleri alma yönünde çaba sarf ettiğine işarettir. Başka insanların parasının peşinde olan art niyetli bir kişinin farkına varıldığına işaret eder.

Rüyada kedi ölüsü görmek, genelde hayra yorumlanır. Rüyada kedi ölüsü, kötülükler karşısında önlem alınacağına işaret eder. Rüya sahibi kendisinin arkasından iş çeviren birinden haberdar olacak ve bu kişide kurtulacaktır. Rüya sahibi iyilik yaptığı bir kişi tarafından üzüntüye uğrayacak ve hayal kırıklığı yaşayacak, ancak yapılan kötülüklerin farkına vararak bu kişiyi hayatından çıkaracak şeklinde yorum yapılır.

Rüyada kedi öldürmek, bir başka yoruma göre günlük yaşantıda bir hırsız ile karşı karşıya kalınacağına ve rüya sahibinin hırsızı yakalayacağına işaret eder.

Rüyada kedi öldürmek, başka bir tabire göre rahat ve ferah günlerin yakında olduğuna işarettir.

Rüyada kedi görmek, rüyada görülen kedi rüyayı gören kişiyi koruyor ise yaşantıda birinden yardım alınıyorsa, yardım eden kişi tarafından zarar uğranılacağı yönünde tabir edilmektedir.

Rüyada kedi kesmek, mal varlığının iyi bir iş için kullanılacağına ya da yardıma ihtiyacı olan birine yardım etmek anlamına gelmektedir.

Rüyada öldürülen kedinin parçasını aldığını görmek, rüya sahibinin çalıntı bir mal satın alacağına işaret eder.

Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada siyah bir kedi görmek, bir tehlikenin yaklaştığına ve bu tehlikeye karşı tedbir alınması gerektiğine işaret eder. Rüyada görülen kara kediler eğer rüya sahibi tarafından seviliyorsa, iyiye yorumlanır, ancak kediler sevilmiyor ise bir düşmanın varlığına işarettir.

Rüyada kedi gören kimse gördüğü kedilerden korkuyorsa iş hayatında kaygı yaşandığına ve bu nedenle sıkıntıların oluşacağına işarettir.

Rüyada kedi kovalamak, kıskanç ve fesat bir kimse tarafından zarar vermeye çalışılacağına ancak başarılı olunamayacağına işarettir.

Rüyada kedi öldürmek, art niyetli biri karşısında galip gelineceğine işarettir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *