Rüyada Kedi Ölüsü Görmek

Rüyada kedi ölüsü görmek, toplum içerisinde yükselmeye, çok yakında gelecek bir müjdeli bir habere, ilişkilerinizdeki başarıya, bolluk içinde kalacağınıza yorumlanmalıdır. Yaşadığınız çevrede elde edeceğiniz güç sizi memnun edecektir. Böylece başarıların kapısını açacaksınız. Paranız ve malınız artacak, refahın doyumsuz güzelliğini tadacaksınız. Artık çektiğiniz tüm sıkıntıların sonuna geldiniz. Arzu ettiğiniz bir yaşam sizi bekliyor. Çektiğiniz cefa ve sıkıntılar sona eriyor. Kazanacağınız maddi değerlerin kıymetini bilecek ve şükredeceksiniz.

Bazı yorumcular da bu rüyaları aşk hayatınızdaki güzel gelişmelerle yorumlamış. İyi bir yaşamınızın yanında size mutlu bir aşk hayatı müjdelenmiş. Memnun olacağınız gelişmeler sizi bekliyor. Artık her şeyin meyvesini alacak, mutlu olacaksınız. Yaşamınızda doyuma ulaşmak diye buna denir. Sizin istekleriniz, arzularınız gerçek olacak. Hayal ettiklerinizin hepsi gerçekleşecek. Başarı istiyorsanız, başarılar kapıda sıraya girecek.

Rüyada Ölü Kedi Görmek

Kedi ölüsü size yapılacak olan kötülüklere karşı önlem alacağınıza da yorumlanabilir. Size karşı yapılacak bu kötü davranışları öğreneceğiniz ve bunlara karşı savunmaya geçeceğiniz anlamında yorumlanmalıdır. Etrafınızdaki insanların dost ya da düşman olduğunu anlayacaksınız. Belki sizde hayal kırıklığı yaşatabilir, ama sizi koruyacak bir işarettir. Kendinizi bu kötü davranışlardan mümkün olduğu kadar sakınmalısınız. Hayrınıza olmayacak davranışların sahibine gereken dersi vermelisiniz. Hayal kırıklıkları artık sizden uzaklaşacak.   

Rüyadaki kedi ölüsünü başka bir yere taşımanız, dertlerinizi, sıkıntıları uzaklaştıracak bir davranış olacaktır. Farkına vardığınız kötülükler sizden çok uzaklara gidecektir. Kedi ölüsünü başkası uzaklaştırıyorsa, yardım alacağınız kişilerin olduğunu anlamalısınız. Siz dostlarınızın her zaman yanınızda olduğunu anlamalısınız. Çevrenizde sevilen bir kişisiniz. Başınız her sıkıştığında, elinizin altında dost diyebileceğiniz arkadaşlarınız, akrabalarınız bulunmaktadır. Buna sevinmeniz gerekir. Yaşam tek başına gidecek kadar kolay değildir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *