Rüyada Kedi Saldırısına Uğramak

Rüyada Kedi Saldırısına Uğramak,  rüyada kedi saldırısına uğramanın da birçok anlamı vardır.  Rüyada kedi görmek, ev hanımı için eziyete ve zulme uğramaya, evlat için ise zinaya, vefasızlığa, hırsızlığa, düşmana işaret eder. Rüyada kedi görmek ayrıca gönül kırıklığına, içten pazarlıklı insanlara, hüzün ve endişeye işarettir. Yardım alarak düşlediğiniz toplu bir mala, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğunuz şerefe, zorluklara göğüs gererek kavuşacağınız zenginliğe, sıkıntıya düşerek kavuştuğunuz temiz kazanca, sıkıntıya düşerek hasret duyduğunuz galibiyete şeklinde açıklama yapılabilir.

Rüyanızın Olumlu Tabir Olarak 
Rüyada Kedi Saldırısına UğramakKedi saldırısına uğramak, zahmet çekerek kavuşacağınız ferahlığa, çektiğiniz sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğunuz daha iyi bir hayata, sıkıntı çekerek gözlediğiniz bir servete, sıkıntı sonrasında ulaşacağınız berekete, cefa ile birlikte umduğunuz sevince şeklinde tefsir edilebilir.

Çektiğiniz sıkıntıların meyvesini alarak kavuşacağınız ticari kazanca, çektiğiniz sıkıntıların meyvesini alarak elde edeceğiniz mevkiye, mağlubiyetten sonra hak ettiğiniz hayra, uğraş vererek gözlediğiniz temiz rızka, zamanla kazanacağınız zenginliğe, çektiği zorlukların sonunda düşlediğiniz sevince anlamını taşır.

 
Rüyada Dişi Kedi Görmek
Rüyada kedi eti yemek

Rüyada dişi kedi görmek, hem zararını hem faydasını göreceğiniz bir kimseye işaret eder. Bazen ahlakı ve karakteri kötü, iki yüzlü bir kadına işaret eder.

 bazen de sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmaya işaret eder.  Çevrenizdeki birinin davranışlarının sizi zor durumda bırakacağına da işaret etmektedir. Bu kedinin vahşice saldırdığını görmek huysuz ve sevimsiz, asi ve aksi, vahşi ve insanlara karşı ön yargılı bir eşle tabir edilir.

 

1 Comment

 1. hbhbhb Reply

  Rüyada dişi kedi görmek

  Rüyada dişi kedi görmek, hem zararını hem faydasını göreceğiniz bir kimseye işaret eder. Bazen ahlakı ve karakteri kötü, iki yüzlü bir kadına işaret eder.
  Rüyada dişi ev kedisi görmek

  Rüyada dişi ev kedisi görmek, sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmaya, dosta işaret eder.
  Rüyada dişi sokak kedisi görmek

  Rüyada dişi sokak kedisi görmek, çevrenizdeki bir kimsenin davranışalarının sizi zor durumda bırakacağına işaret eder.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *