Rüyada Kedi Saldırması

Rüyada kedi saldırması görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı günler yaşayacağına işaret eder. Bu rüya hayırlı bir rüya değildir ve rüyayı gören kimsenin hayatı alt üst olacaktır. Rüyayı gören kimse, etrafındaki kişilerden kötülük görecek ve bazı şanssızlıklar yaşayacak anlamında tabir edilir.

Rüyada kedi ısırması görmek, Rüyayı gören kimsenin canı sıkılacak ve üzüleceği bir olayla karşı karşıya kalacaktır. Rüya sahibi bir çaresizlik ile karşılaşacak ve bu çaresizlik karşısında ne yapacağını bilemeyecek, bu çaresizlik dolayısı ile çok mutsuz olacaktır.

Rüyada Kedi Saldırısına Uğramak

Rüyada kedi tırmalaması görmek, uğursuzluk anlamında yorumlanır. Rüya sahibi bazı kişilerden dolayı üzüntü yaşayacak ve mutsuz olacaktır. Kişinin çok güvendiği ve dost sandığı şahıslar tarafından bir darbe alacağına işaret eder.

Rüyada vahşi bir kedi tarafından ısırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin uzun zaman bir sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Rüyada ev kedisi tarafından ısırıldığını görmek, Rüya sahibinin uzun zaman sıkıntısız ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

Başka bir yoruma göre rüyada kedi saldırması görme tam tersi olarak iyiye yorumlanır. Rüyayı gören kimse kısa bir zaman içinde iyi bir haber alacak, bol para kazanacak ve huzurlu bir yaşam sürdüreceği yönünde yorumlanır. Aynı zamanda planların gerçekleşeceğine ve cömert bir kadına işaret eder.

Rüyada bir kedi ile kavga ettiğini görmek, Rüyayı gören kimsenin başından bir hastalık geçeceğine işaret eder.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *