Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması, kişinin başına gelecek musibetlerle açıklanmaktadır. Rüyayı gören kişi başına gelecek hoş olmayan olaylara karşı hazırlıklı olmalıdır. Yaşanacak olaylar huzurunuzu kaçırmadan tedbirinizi almalısınız. Dikkat edilmediği takdirde, gelişmelerden ötürü moraliniz bozulabilir ve mutsuz olabilirsiniz.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyanızda yavru bir kedi tarafından tırmalandığınızı görmeniz, çaresiz bir durumda olduğunuzu gösterecektir. Gelecek için umutsuz olduğunuz ve ruhsal açıdan çöküş içerisinde olduğunuz size anlatılmak istenmiştir. Rüyada kedi tarafından tırmalandığını gören kişi, şanssız bir döneme girmiş kabul edilir. Başına gelecek hoş olmayan durumlar sebebiyle, kötü zamanlar geçirecektir. Kişi başına gelecek olan olayların etkisiyle, sosyal ve özel yaşamında zorluklar yaşayacaktır. Kendini o güne kadar bu kadar kötü hissettiği bir dönem yaşamamış olacaktır. Rüyayı gören kişi eski haline dönmek için oldukça çaba sarf edecektir.

Rüyada Kedi Tırmalaması 2

Rüyanızda siyah bir kedi tarafından tırmalandığınızı gördüyseniz, bu gerçek yaşamda uykusuz ve gergin günlerin habercisi olacaktır. Geçireceğiniz stresli günler sizi oldukça yoracaktır. Sizi tırmalayan beyaz bir kediyse, sizleri derin düşüncelere daldıracak gelişmelerin olacağını bilmelisiniz. Yaşadığınız olaylardan bir çıkış yolu bulamayacağınızı ve çaresizlik içinde kalacağınızı anlamalısınız. Siyah ve beyaz renkli kediler tarafından tırmalanmak, gelecekte başınıza gelecek tehlikeleri anlatacaktır.

Rüyada kedi tırmalaması, iki farklı yönden değerlendirilebilir. Tırmalamadan zarar görüldüğünde, bereketin ve bolluğun haber verilmesi olarak anlaşılmalıdır. Tırmalayan kedi erkekse, hastalığın habercisi olarak algılanmalıdır. Kedinin saldırgan bir sokak kedisi olması, hastalığın şiddetli geçeceğini anlatmaktadır. Dişi bir kedi tarafından tırmalanmak ise, size zararı dokunacak bir kadının haberini vermektedir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *