Rüyada Kedi Yavruları Görmek

Rüyada kedi yavruları görmek, rüya sahibinin sevdikleri tarafından ihmal edildiğinin göstergesidir. Aynı zamanda sizin de onları ihmal ettiğinizi gösterebilir. Gördüğünüz yavrular siyah ya da sarı renkteyse, ihmal ettiğiniz kişileri hiç arayıp sormadığınız ve ilgilenmediğiniz anlamını taşıyacaktır. Yavrular beyaz renkteyse, yaptığınız ihmalin gereksiz olduğunu ve haksız olduğunuzu bilmeniz gerekir. Siyah ve beyaz karışık renkli yavrular yakında yaşayacağınız tehlikelere yorulmalıdır.

Rüyada görülen kedi yavruları bazı yorumculara göre, koruma isteği, yardım ihtiyacı ve destek görme ya da destek verme olarak algılanmalıdır. Sizin yardım etmenize ihtiyacı olan kişileri ya da onların yardımına ve desteğine ihtiyacınız olduğunu anlamalısınız.

Bir diğer görüşe göre, sizin elinizden çıkacak bir miktar paraya işaret edecektir. Bunun için dikkatli olmalısınız. Rüyanızda gördüğünüz kedi yavrularını kovalamanız, size zarar verebilecek kişileri çevrenizden uzaklaştırmak olarak algılanmalıdır. Bu rüya sizin için hayra yorulmalıdır. Sizi çekemeyen kişilerin zararından korunacaksınız

Rüyada Kedi Yavruları Görmek


Yavruları okşamak güçlü bir kişiliğiniz olduğuna, her şeyi kendi imkanlarınızla aşabileceğinize ve başarıyı elde edeceğinize yorumlanmalıdır. Yavru kedi tarafından ısırılmak, etrafınızda bulunan hırslı bir kadına, planlı olan işlerinizin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkek kedi yavrusunun sizi ısırdığını, tırmaladığını görmeniz, bir kadın tarafından yapılacak kötülüğe, hastalığa ve uzun sürecek tedavilere yorulmalıdır. Rüyanızda kendinizi yavru kedi olarak gördüyseniz, doğru yoldan saptığınızı, helal olmayan yollardan para kazanmak istediğinizi düşünebilirsiniz. Yavruları bir bahçe içerisinde görmeniz hayallerinizin gerçeğe dönüşeceğini müjdelemektedir. Bu rüyalar sizi memnun etmelidir. Hayaliniz ne olursa olsun, artık önünde engeller kalmayacaktır.

Rüyada kedi yavruları görmek ve korkmak endişeli bir insan olduğunuzu gösterir. Özellikle iş hayatlarında yaşanan endişeleri anlatır. Yavruların ayakları yoksa, sizi kıskanan kişilerin ortasında kaldığınız anlaşılır. Uzun boylu yavrular, uzun seyahatlerle, yoldan gelecek misafirlerle açıklanmalıdır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *