Rüyada Kedi Yavrusu GörmekRüyada kedi yavrusu görmek, sevdiğiniz kişilerle yeteri kadar ilgilenmediğinizi ve onları ihmal ettiğinizi gösterir. Rüyada kedi yavrusu görmek, birini koruma, birine destek verme ya da yardım etme gibi konuları içermektedir. Bir başka rüya tabirine göre sevdiğiniz birinin yardıma ihtiyacı olduğunu ve sizden yardım beklediğini göstermektedir. Rüyada yavru kedi görmek, az miktarda para kaybı yaşayacağınızı da işaret edebilir. Rüyada gördüğünüz yavru kediden korkuyorsanız, işinizle ilgili sıkıntılardan dolayı endişeleriniz olduğunu gösterir. Eğer rüyada gördüğünüz yavru kedi dişiyse, bir kadının sizi ciddi anlamda üzeceğine delalettir. 

Rüyada yavru kedinin ısırması, bir sıkıntı yaşayacağınızı ve bu sıkıntıya yakınlarınızdan birinin sebep olacağını işaret eder. Bazı tabirlere göre bu durum hırslı bir kadınla tanışacağınızı gösterir.

Rüyada görülen yavru kedinin her renginin bir anlamı vardır. Örneğin; siyah kedi yavrusu, beyaz kedi yavrusu, sarı kedi yavrusu gibi değişik renkteki yavru kedilerin her birinin değişik tabirleri vardır.
Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek, sizi seven veya size değer veren birisini üzmeniz anlamına gelir ve bu kişiye karşı günah işlediğinizi ifade eder.

Rüyada sarı kedi yavrusu görmek, genellikle kötü bir kadın olarak yorumlanır. Rüyada görülen sarı kedi yavrusu, güçlü olduğunuzu, gücünüzü bağımsız ruh halinizden aldığınızı ve yaratıcı bir insan olduğunuzu simgeler.

Rüyada siyah beyaz yavru kedi görmek, yakın bir zaman içerisinde bazı tehlikelerle karşılaşacağınızı ve bunu hissettiğinizi gösterir.
Bazı rüya tabirlerine göre rüyada kedi veya kedi yavrusu görmek, hizmetçiye ve size ihanet edecek olan nankör kişilere yorumlanır. Rüyada kedi yavrusunun ısırması, kısa süreli bir hastalık yaşayacağınıza ve kısa süreli üzüntüler yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyada kedi yavrusu öldürmek, bir hırsız yakalayacağınıza işarettir ve bazı tabirlere göre bu hırsızın ev içerisindeki bir yakınınız olacağını ifade eder.

Yayınlanma Tarihi : 03.11.2013 12:43:21

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

18 Yorum Yapılmış "Rüyada Kedi Yavrusu Görmek"

ghggg

Cevap Sayısı: 0
Ruyamda kedi yavrusunu seviyordum ve ondan onceki gun erkek arkadasimla kavga etmistik...

2016-10-12 / Kullanıcı oyu: 4,5

edrf

Cevap Sayısı: 0
rüyamda bir kedi besliyordum ama bu kedi benim değildi

2016-08-28 / Kullanıcı oyu: 4,5

berra

Cevap Sayısı: 0
rüyamda kedimin yavrusunun ölüp dirldiğini gördüm

2016-08-18 / Kullanıcı oyu: 4,5

Önemli js

Cevap Sayısı: 0
Bn rüyamda sınıf arkadaşlarımla bnm evde yemek yapıyorum fakat sosyal hocasida var o bize ne yapacağımızı söylüyor sonra bn kapalı balkona gittim patates alicakken en köşede yavru desem az kalır cook küçüktü sarı kedi sonra volkana dedim ki süt getir çabuk diye sonra kedi bize kovaladı arkilerim hep eve kaçtı bn kacamadim bir yere saklandm sonrasında da uyandm&128514;&128514;

2016-06-21 / Kullanıcı oyu: 4,5

Meisa

Cevap Sayısı: 0
Hayırdır inşallah rüyamda yavru bir kedinin solucan pislediğini gördüm

2016-03-28 / Kullanıcı oyu: 4,5

dfgkgh

Cevap Sayısı: 0
Rüyamda bir sürü şirin kedi yavrusu vardı bunların içinde şuan beslediğim kedimde vardı, ne anlama gelir bu rüya?

2016-02-15 / Kullanıcı oyu: 4,5

Ömür

Cevap Sayısı: 0
Rüyamda yolculuğa çıkacaktım sarı küçük bi kedi yavrusu ve annesi vardı. Yavru kedi gitmemem için patileri ile ayağıma yapışıp tırnak batırmıştı

2015-07-13 / Kullanıcı oyu: 4,5

kadir

Cevap Sayısı: 0
dışarıda oyun oynuyordum arkamı dönmemle 6 tane kedi yavrusu aç halde bende onlara süt getirdim sütleri içtikten sonra başka bir yere gittiler ve bir tanesine araba çarptı bende o korkuyla kalktım pencereden baktım kediler yaşıyor o zaman rahat ettim

2015-06-06 / Kullanıcı oyu: 4,5

fatma

Cevap Sayısı: 0
dışarda yağmur yağıyordu. kedi de sokaktaydı ip salkıttım aşağıya ve aldım kediyi. eve girdiğinde saklanmaya çalıştı hemen buldum elime aldım. kedi de böcek kadar ufacık birşeydi. annem bu kediyi evde istemiyorum deyince kediyi pencereden aşağı yerde çamur suyunun içine attım. sonrasında üzülerek kalktım :(

2015-02-27 / Kullanıcı oyu: 4,5

begüm

Cevap Sayısı: 0
dışarda yağmur yağıyordu. kedi de sokaktaydı ip salkıttım aşağıya ve aldım kediyi. eve girdiğinde saklanmaya çalıştı hemen buldum elime aldım. kedi de böcek kadar ufacık birşeydi. annem bu kediyi evde istemiyorum deyince kediyi pencereden aşağı yerde çamur suyunun içine attım. sonrasında üzülerek kalktım :(

2015-02-27 / Kullanıcı oyu: 4,5

eylül

Cevap Sayısı: 0
Ben rüyamda 4 kedi gördüm hepside benide seviyordu bende onları hepside yavruydu

2014-12-04 / Kullanıcı oyu: 4,5

nehir

Cevap Sayısı: 0
ruyamda simsiyah yavru kedi gordum kapinin kenarinda ama bulanik dumanli sekilde goruyodum heryeri

2014-10-17 / Kullanıcı oyu: 4,5

Gül

Cevap Sayısı: 0
rüyamda turkuaz renkli iki kedi yavrusu ve farklı renkli iki kedi yavrusu gördüm ve ben bu kedi yavrularını seviyordum. sizce ne anlama geliyor?

2014-10-08 / Kullanıcı oyu: 4,5

ali

Cevap Sayısı: 0
selin sabah sabah midemi bulandırdın:D

2014-09-20 / Kullanıcı oyu: 4,5

selin

Cevap Sayısı: 0
rüyamda kediyi haşlamışlar ve önüme yemek olarak getirdiler ve kedinin sesini duydum yemiceniz yere neden katlediyorsunuz bir yeri açıktı çok az birşey aldım kedi canlandı kendine geldi anneme napalım dedim ve veterinere götürelim yaralarına baktıralım sonra alır kendi kedilerimşzle büyütürüz dedi nedir acaba bu saçma bir rüyaydı ama çok ürktüm

2014-09-14 / Kullanıcı oyu: 4,5

dilan

Cevap Sayısı: 0
rüyada kara kedi görmek birinin hatınızı karartacağı anlamına gelir not bazı yorumları bilirim

2014-08-13 / Kullanıcı oyu: 4,5

melike

Cevap Sayısı: 0
ben bu yorumlara baktım ama bilmem sonu nasıl

2014-06-27 / Kullanıcı oyu: 4,5

selda

Cevap Sayısı: 1
kızımın aniden kediye dönüşmesinin anlamı

2014-06-18 / Kullanıcı oyu: 4,5

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

rüyada kedi görmek, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Aralık - 2017