Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, sevdiğiniz kişilerle yeteri kadar ilgilenmediğinizi ve onları ihmal ettiğinizi gösterir.
Rüyada kedi yavrusu görmek, birini koruma, birine destek verme ya da yardım etme gibi konuları içermektedir. Bir başka rüya tabirine göre sevdiğiniz birinin yardıma ihtiyacı olduğunu ve sizden yardım beklediğini göstermektedir.
Rüyada yavru kedi görmek, az miktarda para kaybı yaşayacağınızı da işaret edebilir.
Rüyada gördüğünüz yavru kediden korkuyorsanız, işinizle ilgili sıkıntılardan dolayı endişeleriniz olduğunu gösterir. Eğer rüyada gördüğünüz yavru kedi dişiyse, bir kadının sizi ciddi anlamda üzeceğine delalettir.
Rüyada yavru kedinin ısırması, bir sıkıntı yaşayacağınızı ve bu sıkıntıya yakınlarınızdan birinin sebep olacağını işaret eder. Bazı tabirlere göre bu durum hırslı bir kadınla tanışacağınızı gösterir.

Rüyada görülen yavru kedinin her renginin bir anlamı vardır. Örneğin; siyah kedi yavrusu, beyaz kedi yavrusu, sarı kedi yavrusu gibi değişik renkteki yavru kedilerin her birinin değişik tabirleri vardır.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek, sizi seven veya size değer veren birisini üzmeniz anlamına gelir ve bu kişiye karşı günah işlediğinizi ifade eder.

Rüyada sarı kedi yavrusu görmek, genellikle kötü bir kadın olarak yorumlanır. Rüyada görülen sarı kedi yavrusu, güçlü olduğunuzu, gücünüzü bağımsız ruh halinizden aldığınızı ve yaratıcı bir insan olduğunuzu simgeler.
Rüyada siyah beyaz yavru kedi görmek, yakın bir zaman içerisinde bazı tehlikelerle karşılaşacağınızı ve bunu hissettiğinizi gösterir.
Bazı rüya tabirlerine göre rüyada kedi veya kedi yavrusu görmek, hizmetçiye ve size ihanet edecek olan nankör kişilere yorumlanır.
Rüyada kedi yavrusunun ısırması, kısa süreli bir hastalık yaşayacağınıza ve kısa süreli üzüntüler yaşayacağınıza yorumlanır.
Rüyada kedi yavrusu öldürmek, bir hırsız yakalayacağınıza işarettir ve bazı tabirlere göre bu hırsızın ev içerisindeki bir yakınınız olacağını ifade eder.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *