Rüyada Kediden Korkmak

Rüyada kediden korkmak hayatı yükselişe geçen bir kişinin bu olumlu gelişmelerin birden bire bozulabileceğinden korkması anlamına gelir. Zirveye tırmanan, hayatında ard arda olumlu gelişmeler yaşamış birisi bu olumlu gelişmelerin fazlalığından bir tedirginliğe kapılabilir. Rüyada kediden korkmak yükselişe, olumlu gelişmelere delalettir. Uzun uğraşlar sonucu, büyük bedeller sonucu elde edilen bir zafer ve bu zaferin ardından eski günlerin geri dönebileceği tedirginliği rüyada kediden korkmak şeklinde bilinçaltından yansıyabilir.  

Rüyada Kediden Korkmak

Rüyada kediden korkmak çok sıkıntı çekmiş bir kimsenin rahata kavuşacağına ve kazandıklarını eş, dost, akraba ve arkadaşlarıyla paylaşacağına delalettir. Rüyada kediden korktuğunu gören kişi büyük sevinç yaratacak bir olayla karşılaşacak, hayatında umulmadık ve sevindirici gelişmeler yaşayacaktır. Umudun yitirildiği anda kişinin karşısına çıkan böyle bir rüya hayırlara vesiledir.
Kedi rüyalarda dişiliği, yaratıcılığı, özgür bir ruhu, cinselliği ve gücü temsil eder.

Rüyada siyah kedi görmek çocuklarla ilgili bir şans belirtisidir.

Çocuk sahibi olmak isteyen kimse rüyasında siyah kedi görürse istediğine ulaşacağı anlamına gelir. Beyaz kedi ise büyük şans anlamına gelir.

Dinimizde kediler mübarek hayvanlardan sayılır. Rüyada kedi görmek hayırlıdır.
Rüyada kedi görmek genelde olumlu anlamlara gelse de rüyada kedi tarafından tırmalandığını görmek hastalık ve kötü şans anlamına gelebilir. Rüyada iki kedinin kavga ettiğini görmek ailede birinin hasta olabileceği anlamına gelir. Rüyada bir kedinin miyavladığını görmek kötü niyetli bir arkadaşınızın size zarar vermek istediği anlamına gelebilir. Rüyada bir kedinin kuyruğunu çekiştirdiğini gören bir kız gerçek hayatta evlenecek birisini bulamayabilir. Rüyada bir kediyi tekmelediğini gören kimsenin gerçek hayatta bacağında bir rahatsızlık olacaktır.
Rüyalar aslında kendi düşünce ve duygularımızdır. Her kişinin kendi hayatına ve duygularına göre rüyada gördükleri farklı şeyler ifade edebilir. Rüyayı gören kişi iyice düşünüp rüyada gördüklerini hatırlamalı ve kendisi için ne anlama geldiğini bulmalıdır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *