Rüyada Kedinin Doğurduğunu Görmek

Rüyada Kedinin Doğurduğunu Görmek, Rüya Aleminden kedinin doğurduğunu görmenin anlamını sizlere uzun uzun anlatmaya çalışacağız. Önce genel olarak kedi görmenin ne anlama geldiğini anlatacağız. Akabinde de spesifik olarak yani özel olarak görebileceğiniz durumları anlatacağız. Kedi rüyası iki ayrı şekilde yorumlanır. Kedi sevenler için bu rüya hayırlıdır. Kediden hoşlanmayanlar için de olumsuzdur. Kedi sevenler için bu hayvan dost, anlayışlı ahbap, zeki tanıdıktır. Ve denilmiştir ki; Dostlarla yaşamaya, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına yorumlanır. Rüyada kedinin doğurduğunu görmek bağımsız ruh halini, yaratıcılığı ve gücü sembolize eder. Evinde güzel bir kedi görenin günleri keyifli geçer. Evde güzel bir kedi talihin açılacağına işaret eder. Kedinin miyavlaması tez haberdir. Kedinin kendisini sevdirmesi, kucağa çıkması toplum hayatıyla ilgili iyi gelişmelerdir. Hayırlı güzel günlerin geleceğine hayırlı, mutluluk verecek değişimlerin hayatınıza gireceğine dair belirtiler sunar hayatınıza. Bu hayvanı sevmeyen için kedi sinsi, çıkarcı, kolaylıkla kötülük yapabilecek, entrikacı tanıdık olarak yorumlanır. Rüyanızda gördüğünüz Rüyada kedinin doğurduğunu görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Rüyada kedinin doğurduğunu görmek ile ilgili çeşitli rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz. Ve çeşitli kaynaklardan toparladığımız Rüyada kedinin doğurduğunu görmek başlıklarını tek tek inceleyelim.

Kenzül Menama göre; Rüyada kedinin doğurduğunu görmek, yakın zaman içerisinde bir çocuk sahibi olabileceğinize bir işaret vermekle beraber, eğer siz evli bir bayansanız kocanızdan dolayı biraz sıkıntı içerisinde olduğunuzu gösterir. Çevrenizde düşmanca tavırlar içerisine giren kişilere de yorulur.

Rüyada Kedinin Doğurduğunu Görmek

İmam-ı Nablusi Şöyle buyuruyor; Rüya hazinesi Kenzül Menama göre; Rüyada Kedinin doğurması ve doğuran bir kedi görmek, bir semtte veya mahallede hırsızlıkların azalmasına, bazen de rüya sahibinin hizmetlilerinin artmasına ve kendi yandaşlarının çoğalmasına tabir edilir.

 

Rüyada kedi ile yaptığı mücadele ve münakaşada yenilen; Rüya sahibi yakalandığı hastalık, üzüntü ve kederinden acilen kurtulur. Eğer kedi kaybolursa, hastalık yada üzüntü ve kederi artırır. Bazen kedi, göz ve kaşla işaret ederek ayıplamaya, feryad ve figan etmeye işarettir.

Rüyada kediyi hamile görmek; Rüyada hamile kedi görmek, evliyse erkek için eşinin hamile olmasına, kadın için ailesinden bir bayanın hamile olduğuna yorumlanır. Hamile bir kedi görmek, bekar için evliliğe ve mal, mülk, ve hayırlı geçim ile tabir olunur.

Rüyada kedi sevmek; Rüya yorumcularına göre, rüyada kedi sevmek, bildiği ve farkında olduğu hatalı ve iyi olmayan bir konuya karşı durmayıp yandaş olmaya ve bazen bir hataya göz yummaya işarettir. Rüyada kedi sevmek elem ve tasa ve bazen de hoş görülü kimseden destek görmeye delalet eder.

Rüyada kedi öldürmek; Kirmani (r.a.) demiştir ki; Rüyada kedi öldürmek, evine ve hanesine dikkat etmesi gerektiğine yada olmadık yere haksızlığa uğramaya ve bu durum ona sorun yaşatacağına işarettir. Rüyasında bir kedi öldürdüğünü görmek, hırsızı yakalayıp hapse atılacağına işarettir.

Rüyada kedi ağlaması; İmam-ı Gazali’ye göre, rüyada kedi ağlaması, bazı kişilerin giderlerini karşılamayan bir kimseye tabir edilir. Rüyada kedi ağlamasını duyan kimse bazen de pişmanlık yaşamaya ve bir kadını ağlatmaya işarettir. Kadın içinse etrafta dedikodu yapmasına tasvir edilir.

Rüyada kedi tırmalaması; Rüyada kedi saldırması yada kedi kovalaması görmek, aile içinde bir kargaşanın çıkmasına, tartışmalar yaşamaya tabir edilir. Rüyada kedi tırmalaması, kişinin bir kimseyle sürtüşmesine, tartışmasına ve bazen de bir kadının kendisine iftira atmasına yorumlanır.

“Allah rüyalarınızın karşılığını hayır ile müjdelesin.” Amin.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *