Rüyada Konuşan Kedi GörmekRüyada konuşan kedi görmek, doğa kurallarının üstünde bir durum olduğundan dolayı yorumlanması sırasında özellikle bu durum göz önünde bulundurulmaktadır.

Rüyanızda gördüğünüz kedinin özelliklerine göre de farklı yorumlamalar yapılabilmesi mümkündür. Bunlardan yaygın olanlarını şu şekilde sıralayabilmemiz mümkündür:
  • Rüyada konuşan kedi görmek, farkında olmadığınız yetenekleriniz olduğu anlamına gelebilmektedir. Bu durumda kedinin sizinle iyi şekilde mi yoksa kötü şekilde mi konuştuğu da önem taşımaktadır.
  • Rüyada konuşan kedi görmek, kedinin sizinle konuşurken iyi şekilde konuşuyor olmasını yani size iyi şeyler söylüyor olmasını yeteneklerinizi ya da becerilerinizi iyi yönde kullandığınız anlamına gelebilmektedir.
  • Rüyada konuşan kedi görmek, eğer sizinle konuşan kedi size kötü şeyler söylüyorsa yaptıklarınızın yanlış olduğu veya yeteneklerinizi ve gücünüzü kötüye kullandığınız anlamına gelebilmektedir. 
  • Bir kişinin rüyasında kendisi ile konuşan ve kendisi ile arkadaşlık yapan bir kedi görmesini sinsi insanlarla arkadaşlık yapma şeklinde yorumlayabilmesi de söz konusudur.
    Rüyada Konuşan Kedi Görmek

  • Rüyasında bir kedi ile konuştuğunu gören kişi çevresinde dost gibi görünen pek çok kişiye de sahip anlamına gelebilmektedir. Bu sebeple bu kişilerin dikkatli olması da gerekmektedir.
  • Rüyada konuşan kedi görmek eğer kedi size kırgın ya da kızgın ise yeteneklerinizin ya da gerçek gücünüzün farkında olmadığınız şeklinde de yorumlanabilmektedir.
  • Çevrenizde bulunan kişilerin size karşı tutumlarında bir yanlışlık olduğunu düşündüğünüz için de rüyanızda bir kedinin sizinle konuştuğunu görebilmeniz mümkündür. Bu durumlarda kedi eğer sizi uyarmaya ve iyiliğiniz için size uyarılarda bulunmaya çalışıyorsa bu durumda çevrenizdeki kişinin gerçek dostluğuna inanabilirsiniz. Aksi durumlarda kedi sizi iyiye sevk etmiyorsa çevrenizdeki kişilerin de sizi iyiye sevk etmediğini düşünebilmeniz de mümkündür.
Rüya tabiri yapılırken ya da yaptırılırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus pek çok özelliğin göz önünde bulundurulmasıdır. Bu sebeple rüyada konuşan kedi görmek ile ilgili olarak rüyanızda gördüğünüz diğer konuların da önemli olduğunu görebilmemiz mümkündür.

Yayınlanma Tarihi : 12.04.2014 07:29:00

Rüyada Konuşan Kedi Görmek Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

0 Yorum Yapılmış "Rüyada Konuşan Kedi Görmek"


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Rüyada Kedi Eti Yemek

Rüyada kedi eti yemek, ilk olarak gören kişinin sihirbazlık öğreneceğine yorumlanmaktadır. Ancak bu yorumlamanın yanı sıra bazı durumlarda bildirilmektedir. Rüyada kedi eti yediğini gören kişinin bir olumlu sonuç sonrasında çok...

Rüyada Kediye Balık Vermek

 Rüyada kediye balık vermek kişiden kişiye farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Bu durumun nedeni rüya tabirleri yapılırken her görülen nesnenin simgesel bir tanıma karşılık gelmesidir. Bu da aynı rüyanın farklı farklı tabirler...

Rüyada Kedi Saldırısına Uğramak

Rüyada Kedi Saldırısına Uğramak,  rüyada kedi saldırısına uğramanın da birçok anlamı vardır.  Rüyada kedi görmek, ev hanımı için eziyete ve zulme uğramaya, evlat için ise zinaya, vefasızlığa, hırsızlığa, düşmana işaret eder. Rüyad...

Rüyada Kedi Tutmak

Rüyada kedi tutmak içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulmak için gayret göstermediğinizi ifade eder....

Rüyada Büyük Kedi Görmek

Rüyada büyük kedi görmek evinizde büyük sıkıntılar çektiğinizin göstergesidir....

Rüyada Kedi Doğurmak

Rüyada kedi doğurmak ve bunu görmek hayırlı işler ve haberlerin habercisidir. Önemli gelişmelerin olacağını bildirir bunun yanın da ise kötü şeylerin de olacağı anlamına yorulmaktadır. Rüyada kedi doğurmak ve bu rüyayı gören ...

Rüyada Küçük Kedi Görmek

Rüyada küçük kedi görmek konusu ile ilgili bazı yorumlar vericektir ancak burada özellikle belirtelim ki "küçük kedi"  simgesi kedi yavrusu yada yavru kedi gibi anlamlar taşıyacak biçimde de yorumlanabilmektedir.Rüyada küçük kedi ...

Rüyada Siyah Beyaz Kedi Görmek

Rüyada siyah beyaz kedi görmek yakın gelecekte bazı tehlikeler hissettiğinizi simgeler....

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması, kişinin başına gelecek musibetlerle açıklanmaktadır. Rüyayı gören kişi başına gelecek hoş olmayan olaylara karşı hazırlıklı olmalıdır. Yaşanacak olaylar huzurunuzu kaçırmadan tedbirinizi almalısınız. Dikka...

Rüyada Kediden Korkmak

Rüyada kediden korkmak hayatı yükselişe geçen bir kişinin bu olumlu gelişmelerin birden bire bozulabileceğinden korkması anlamına gelir. Zirveye tırmanan, hayatında ard arda olumlu gelişmeler yaşamış birisi bu olumlu gelişmelerin ...
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

rüyada kedi görmek, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Aralık - 2017