Rüyada Konuşan Kedi Görmek

Rüyada konuşan kedi görmek, doğa kurallarının üstünde bir durum olduğundan dolayı yorumlanması sırasında özellikle bu durum göz önünde bulundurulmaktadır. Rüyanızda gördüğünüz kedinin özelliklerine göre de farklı yorumlamalar yapılabilmesi mümkündür. Bunlardan yaygın olanlarını şu şekilde sıralayabilmemiz mümkündür:

  • Rüyada konuşan kedi görmek, farkında olmadığınız yetenekleriniz olduğu anlamına gelebilmektedir. Bu durumda kedinin sizinle iyi şekilde mi yoksa kötü şekilde mi konuştuğu da önem taşımaktadır.
  • Rüyada konuşan kedi görmek, kedinin sizinle konuşurken iyi şekilde konuşuyor olmasını yani size iyi şeyler söylüyor olmasını yeteneklerinizi ya da becerilerinizi iyi yönde kullandığınız anlamına gelebilmektedir.
  • Rüyada konuşan kedi görmek, eğer sizinle konuşan kedi size kötü şeyler söylüyorsa yaptıklarınızın yanlış olduğu veya yeteneklerinizi ve gücünüzü kötüye kullandığınız anlamına gelebilmektedir.
  • Bir kişinin rüyasında kendisi ile konuşan ve kendisi ile arkadaşlık yapan bir kedi görmesini sinsi insanlarla arkadaşlık yapma şeklinde yorumlayabilmesi de söz konusudur.
  • Rüyasında bir kedi ile konuştuğunu gören kişi çevresinde dost gibi görünen pek çok kişiye de sahip anlamına gelebilmektedir. Bu sebeple bu kişilerin dikkatli olması da gerekmektedir.Rüyada Konuşan Kedi Görmek

 

 • Rüyada konuşan kedi görmek eğer kedi size kırgın ya da kızgın ise yeteneklerinizin ya da gerçek gücünüzün farkında olmadığınız şeklinde de yorumlanabilmektedir.
 • Çevrenizde bulunan kişilerin size karşı tutumlarında bir yanlışlık olduğunu düşündüğünüz için de rüyanızda bir kedinin sizinle konuştuğunu görebilmeniz mümkündür. Bu durumlarda kedi eğer sizi uyarmaya ve iyiliğiniz için size uyarılarda bulunmaya çalışıyorsa bu durumda çevrenizdeki kişinin gerçek dostluğuna inanabilirsiniz. Aksi durumlarda kedi sizi iyiye sevk etmiyorsa çevrenizdeki kişilerin de sizi iyiye sevk etmediğini düşünebilmeniz de mümkündür.
Rüya tabiri yapılırken ya da yaptırılırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus pek çok özelliğin göz önünde bulundurulmasıdır. Bu sebeple rüyada konuşan kedi görmek ile ilgili olarak rüyanızda gördüğünüz diğer konuların da önemli olduğunu görebilmemiz mümkündür.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *