Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüyada ölü kedi görmek, rüyayı gören bir kimsenin sevineceğine, sefaletten kurtulacağına ve rahat para kazanacağına işaret eder. Ayrıca özel hayatının iyi gideceği, her zaman sözünün arkasında durduğu, sıkıntılarından kurtulmuş bir yaşam olarak da yorumlanır.

Rüyada ölü kedi görmek, iş ve eğitim hayatında istenmedik bir rakibin habercisi olarak da yorumlanır.

Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüyada ölü kedi görmek, rüyayı gören kimsenin yakın arkadaşları ile birlikte bir projede yer alacağına ve bu projenin sonuçları karşısında kişinin kendini yeniden tanıyacağına işaret eder.

Rüyada ölü kedi görmek, rüyayı gören kimsenin yanlış işler yapacağına ve günah işleyeceği anlamına gelir ve bu işlerden dolayı oldukça sıkıcı anlar yaşanacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada ölü kedi görmek, iman eksikliği nedeni ile yanlış yollara giden kişinin planladığı bir tuzağa, rüyayı gören kişinin çok yakından tanıdığı birinin düşeceğine işaret eder.

Rüyada ölü kedi görmek, rüyayı gören kimsenin bir mirasa konacağına da işaret eder. Ayrıca miras bırakacak kişiler henüz yaşıyor ise, miras yüzünden zor anlar yaşanacağı yönünde de yorumlanır.

Rüyada ölü kedi görmek, rüyayı gören kişinin kısmetinin kapalı olduğuna, konuştuğu kelimelerin yanlış anlaşılacağına işaret eder.

Rüyada ölü kedi görmek, beklenmedik anda gerçekleşecek olaylara ve rüyayı gören kimsenin çok yakını olan birinin yeni bir yaşama başlayacağına işaret eder. Rüya sahibi yakınında bulunan ve yeni bir hayata başlayacak olan kişiye elinden geldiğince yardımda bulunacak diye yorumlanır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *