Rüyada Sarı Kedi GörmekRüyada sarı kedi görmek, kazancı yüksek olan işler yapılacağına, hayal edilen ve planlanan şeylerin gerçekleşeceğine, mutluluğa, arzuların hayata geçeceğine, bol kazanca, özel hayatta her şeyin yolunda olduğuna ve yakalanan kuvvete işaret eder.

Rüyada sarı kedi görmek, üzücü bir problemle karşı karşıya kalmaya, iyiliği kaybetmeye, kedere düşüleceğine işaret eder.

Bazı yorumculara göre rüyada sarı kedi görmek, mücadele sonucu istenilen kuvvete kavuşmaya, yenilginin ardından mutluluğa, mağlubiyetten sonra hak edilen şana, sıkıntıları aşarak kazanılan sevince işaret eder.

Rüyada Sarı Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek, birçok yoruma göre hizmetçi anlamına gelmektedir. Bazı yorumculara göre de rüyayı gören kişinin evinde bulunan bir hırsıza işaret eder. Bazen rüyada görülen kedi, eş için cefaya, çocuğa ve düşmanlığa işaret eder.

Yayınlanma Tarihi : 31.12.2013 03:32:03

Rüyada Sarı Kedi Görmek Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

11 Yorum Yapılmış "Rüyada Sarı Kedi Görmek"

Merve

Cevap Sayısı: 0
Rüyamda resimdeki kedinin aynısını tutup bir kafese saklıyordum kedi kaçıyordu daha sonra seni yakalayacağım diyordu.

2017-06-10 / Kullanıcı oyu: 4,5

Demet

Cevap Sayısı: 0
Selamlar, ben dün gece rüyamda, bahçede beslediğim sarı iri erkek kedimin bizden habersiz odanın pancurunu kırarak eve girip yatağa uzandığını gördüm. kedi üşümüş ve hasta gibiydi , burnu akıyor ve midesi bulanıyor gibiydi. başını okşadım ve ilaç vermek istedim.. rüyanın gerisini hatırlamıyorum..

2016-12-14 / Kullanıcı oyu: 4,5

Şevval

Cevap Sayısı: 0
Ailenle bikniğe gidiyorduk oradan sarı bir kedi çıktı onu eve götürdükleri üstünde kıyafet vardı ve gece oldu kedi üstünü çıkarmamı istiyordu

2016-02-27 / Kullanıcı oyu: 4,5

yagmur

Cevap Sayısı: 0
rüyamda 2 kulağı da kesik hasta gibi sarı beyaz çizgili bi kedi gördüm.

2015-10-09 / Kullanıcı oyu: 4,5

Betül

Cevap Sayısı: 0
Anneannem gildeydik arkadaşlarım felan sonra bir kaç arkadaşım bi şey gördük deyip herkesi korkuttu aslında bende korkmuştum ama karşı çıkıp bakmaya gittim sonra ceviz ağacının atında sarı bir kedi (krdinin tüyleri diken dikendi) çıkıp bana korkunç ve kalın bir sesle kötü bir şeyler söyledi ve kayboldu o an tüylerim diken diken olmuştu rüyamda aniden uyandım tüylerim diken dikendi çok korkmuşdum. Ne anlama geliyor.

2015-07-09 / Kullanıcı oyu: 4,5

melek aydin

Cevap Sayısı: 0
Ruyamda iki kedi gördüm sokak kedisi biri sariydi ben ikisinide alip bakmayi düşünüyodum ama sari olan kedi sirtima çikti ve hiç rahat durmuyodu saldırgan bir kediydi ikisinide biraktim bakmaktan vazgeçtim

2014-10-13 / Kullanıcı oyu: 4,5

ilyass

Cevap Sayısı: 0
Ruyamda sari renkli bir kedi gordum isaret parmagima pencesi takilti bende ondan kurtulmak icin kediyi yere vurdum hep ve kedi ikiye ayrildi kafasi koptu acaba bu ne anlama gelir

2014-09-01 / Kullanıcı oyu: 4,5

Dİlan

Cevap Sayısı: 0
rüyamda sarı kedi gördüm tavruydu onu kucakladım

2014-07-07 / Kullanıcı oyu: 4,5

başak

Cevap Sayısı: 0
Merhaba ben rüyamda sarı beyaz karışımıbüyük bir kedi gördüm. Bu kedi evimin penceresinden geldi ve girmek istedi içeri. Yanimdada birkaç tanıdık var. Onlara kediyi göndermelerini söylüyorum. Ama hiçbir girişimde bulunmuyorlar. Hemen o anda kedi içeri giremeden pencereden tekrar ben kovuyor ve gönderiyorum. Lütfen yorumlayabilir misiniz. Şimdiden teşekkürler.

2014-05-21 / Kullanıcı oyu: 4,5

Zerin

Cevap Sayısı: 0
Bazı yorumcular kedi, rüya sahibinin ev halkından olan bir hırsızdır dediler. Bazen kedi, zevce için cefaya, evlada, düşmanlığa, hırsızlığa, zinaya, vefasızlığa, boğuculuk yapmaya, göz ve kaşla işaret ederek ayıplamaya, feryat ve figan etmeye işarettir derler.

2014-02-19 / Kullanıcı oyu: 4,5

Ulum

Cevap Sayısı: 0
Rüyada Sarı Kedi Görmek, hizmetçi ile de tabir olunur. Genellikle kedi, kötü bir kadın olarak tabir edilir. Renginden de anlaşılacağı gibi sarı her zaman hastalıktır. Bu rüyanın aksine olarak, bu yılı rahat ve huzur içinde geçireceğine işarettir.

2014-02-19 / Kullanıcı oyu: 4,5

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

rüyada kedi görmek, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Aralık - 2017